PSSM MTA

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-03-07 16:58:47

RuDy
Właściciel
Dołączył: 2018-03-07
Liczba postów: 10
WindowsChrome 64.0.3282.186

Wzór na moderatora

                                                                       Wymagania.
                                                                                        Min. powyzej 12 lat.
                                                                                        przynajmiej 1 godzine przegraną na serwerze.
                                                                                     WZÓR

                                                                           imie:
                                                                           Nick:
                                                                           lat:
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania):
                                                                           dlaczego ty:
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora:
                                                                          Ja [Twoj Nick] oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#2 2019-03-24 09:47:14

Mozi
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-03-24
Liczba postów: 2
WindowsChrome 72.0.3626.121

Odp: Wzór na moderatora

imie: Marcel
                                                                          Nick: Mozi
                                                                          lat: 14
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Mam 14 lat. Mieszkam w Wielkopolsce. Moją pasją są gry
                                                                          komputerowe oraz militaria
                                                                          dlaczego ty:Bardzo zależy mi na zostaniu moderatorem byłem supportem na starym serwerze
                                                                          pssm bardzo się cieszę ze został on odnowiony i bardzo mi zależy na posadzie moderatora
                                                                          ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 1-3h w tygodniu,w weekend 2-6h
                                                                          Ja Mozi oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#3 2019-04-02 14:18:08

MileQ
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-04-02
Liczba postów: 2
WindowsChrome 73.0.3683.86

Odp: Wzór na moderatora

Imię: Kacper
Nick: MileQ
Lat: 13
Coś o sobie(min 3 zdania): Mam na imię Kacper mam 13 Lat lubie być moderatorem ponieważ mam pochwały na innych serwerach że jestem dobrym moderatorem itd..Mieszkam w mało polsce w Krakowie..
Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty w te klocki
Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbie moderatora: Około 3-4 godzin

Ja MileQ oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Offline

#4 2019-04-05 16:04:32

Bombel
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-04-05
Liczba postów: 3
WindowsChrome 64.0.3282.140

Odp: Wzór na moderatora

Wymagania.
                                                                                        Min. powyzej 12 lat.
                                                                                        przynajmiej 1 godzine przegraną na serwerze.
                                                                                     WZÓR
                                                                           imie:Oliwier
                                                                           Nick:Karol
                                                                           lat:12/ prawie 13
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania):Mam na imie oliwier . lubię jeść pizze tak samo jak grac w piłkę . Moja pasja to jest gaming ale pograć w gre z kolegami to zawsze też fajnie . Jak miałem 8 lat dostałem telefon cieszyłem się [dblpt]D
                                                                           dlaczego ty:Bardzo dobrze potrafie komendy . Lubię grać w Gry interesuje się gamingiem
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora:3/4 h
                                                                          Ja [Twoj Nick] oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#5 2019-08-16 21:59:55

pixi97
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-08-16
Liczba postów: 2
WindowsOpera 62.0.3331.117

Odp: Wzór na moderatora

imie: Igor
                                                                           Nick: pixi97
                                                                           lat: 14
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Witam, jestem Igor. Posiadam 14 lat. Interesuje się informatyką oraz motoryzacją. Za niedługo będę zdawał prawo jazdy kategorii AM.
                                                                           dlaczego ty: Ponieważ jestem skrupulatnym jak i umiejętnym człowiekiem. Potrafię pracować w grupie jak, i sam.
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: około 4h dziennie
                                                                          Ja pixi97 oświadczam ze w podaniu nie ma żadnych kłamstw

Offline

#6 2019-09-21 10:44:54

WilkorYT
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-09-21
Liczba postów: 2
Windows 7Opera 63.0.3368.88

Odp: Wzór na moderatora

imie:Jakub
lat:17
dlaczego ty: Jestem osobą kulturalną. Jestem bardzo aktywny. Kilak razy byłem już na podobnej randze na większych serwerach. Znam wszystkie komendy jakich używa moderator na serwerach MTA. Jestem uczciwy i chętny do pomocy graczom.
ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: Od 4 do 6 godzin
Ja WilkorYT oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#7 2019-10-25 17:03:28

EasyFrags
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2019-10-25
Liczba postów: 2
WindowsChrome 78.0.3904.70

Odp: Wzór na moderatora

imie:Kacper
                                                                           Nick:Easy
                                                                           lat:15
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Lubie teksturować pojazdy,modelować. Mam 15 lat oraz jestem w Technikum na kierunku Technik Informatyk. Moim hobby jest programowanie i skryptowanie
                                                                           dlaczego ty: Ponieważ uważam się za osobę odpowiedzialną, kulturalną oraz pomocną, jestem aktywny i miły
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 1-6 godzin
                                                                          Ja Easy oswiadczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#8 2020-05-12 14:01:34

Kingusia
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-05-12
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Wzór na moderatora

imie:   Kinga                                                                           Nick: Kingusia
                                                                           lat: 15
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Cześć jestem Kinga, mam 15 lat. Interesuję się modą damską oraz projektowaniem wnętrz. Mta sprawia mi przyjemność.
                                                                           dlaczego ty: Uważam, że jestem osobą pozytywną, kulturalną, miłą oraz pomocną. Znam wszystkie komendy na pamięć bo się uczyłam heh specjalnie aby dostać się.
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: Dziennie 5-8 godzin.
                                                                          Ja Kingusia oświadczam ze w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Pozdrawiam

Offline

#9 2020-05-16 21:00:54

younkkruzz
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-05-15
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 81.0.4044.138

Odp: Wzór na moderatora

imie: Kuba
                                                                           Nick: younkkruzz
                                                                           lat: 14
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): mam na imię kuba pochodze z województwa śląskiego mam 14 lat moje zaintersowania to gry oraz samochody
                                                                           dlaczego ty: ponieważ spelniam wymagania oraz lubie pomagać innym graczom
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 1 godzina dziennie
                                                                          Ja younkkruzz oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#10 2020-05-17 09:55:30

Adix
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-05-17
Liczba postów: 1
AndroidChrome 81.0.4044.138

Odp: Wzór na moderatora

imie:Michał
                                                                           Nick:Adix
                                                                           lat:15lat
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania):Mam na imię Michał chodzę do 8 klasy.Interesuje się motoryzacją osobiście mam motocykl i jeżdżę nim.Moje hobby to granie w gry.
                                                                           dlaczego ty:Dlaczego ja? Bo lubię się uczyć szybko się uczę lubię pomagać graczom dogadać się z nimi
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora:Więcej czasu na służbę niż na granie więc około 3-2godziny
                                                                          Ja [Adix] oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Ostatnio edytowany przez Adix (2020-05-17 09:56:08)

Offline

#11 2020-05-30 20:21:33

ReaperYT
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-05-30
Liczba postów: 2
WindowsChrome 83.0.4103.61

Odp: Wzór na moderatora

imie:Dawid
                                                                           Nick:ReaperYT
                                                                           lat:13
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania):Mam 13 lat. Ineteresuje sie grami. Jestem miły i kulturalny
                                                                           dlaczego ty: chce zeby kazdy przestrzegal zasady i pomagac innym
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 3 godziny
                                                                          Ja ReaperYT oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Ostatnio edytowany przez ReaperYT (2020-05-30 20:22:44)

Offline

#12 2020-07-02 21:07:35

ZAGA
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-06-29
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 68.0.3618.173

Odp: Wzór na moderatora

imie: Daniel
                                                                           Nick: ZAGA
                                                                           lat: 15
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Nazywam się Daniel. Mam 15 lat mieszkam w woj. Lubelskim, po wakacjach będę chodził do 1 technikum. Interesuję się Grami komputerowymi jak i komputerami, jestem pomocny oraz miły.
                                                                           dlaczego ty: Jestem rozgarnięty, pomocny i słucham się rang wyższych. Nie obrażam ludzi bez większego powodu. Nie wywyższam się przed innymi, jestem ogarnięty nie tak jak co poniektórzy.
                                                                            ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 3-4H
                                                                          Ja ZAGA oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#13 2020-07-06 02:47:30

Freshuu
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-07-06
Liczba postów: 1
WindowsOpera 68.0.3618.191

Odp: Wzór na moderatora

imie: Mateusz
Nick: Freshuu
lat: 14
cos o sobie (min 3 zdania): Cześć, mam na imię Mateusz, mam 14 lat i pochodzę z woj. Mazowieckiego. W wolnym czasie robię grafiki komputerowe/rysuję. Jestem osobą spokojną i pomocną.
dlaczego ty: Znam komendy supportu, jestem ogarnięty i gram w MTA od ok. 4 lat.
ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 2h dziennie.
Ja [Twoj Nick] oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Wiadomość dodana po 1 h 06 min 31 s:
**Poprawka**
Ja Freshuu oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Offline

#14 2020-07-13 20:49:02

Kittymati66
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-07-13
Liczba postów: 2
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Wzór na moderatora

imie:Mateusz
                                                                           Nick:Kittymati66
                                                                           
lat:15
                                                                   
cos o sobie (min 3 zdania):Witam mam na imię Mateusz i chce się dostać na moderatora serwera. Jestem udciwy miły zabawny przyjacielski itp. Moje hobby to interesewanie się frakcjią SAFD.
                                                                           
dlaczego TY : ponieważ na innym serwerze byłem administratorem i umiem wszystkie komendy administracyjne.
                                                                         
ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: tak 3 - 6 h dziennie
                                                                          Ja [Twoj Nick] oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw nick Kittymati66

Offline

#15 2020-08-12 16:11:08

Manus
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-08-12
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 79.0

Odp: Wzór na moderatora

imię:Kacper
Nick: ^Manus
lat: 16
coś o sobie (min 3 zdania): Hej mam na imię Kacper jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego mieszkam w Bydgoszczy.
Interesuje się akwarystyką, siłownią, sztukami walk, psami różnych ras, skryptowaniem, MTA, mappowaniem.
Lubię też auta ale tylko wyłącznie marek z Ameryki takich jak np. Dodge , też brytyjskim np. Bentley lub  Rolls Royce, lubię też różnego typu auta klasyczne.                                                     

dlaczego ty: Ponieważ mam dużą chęć pomagania graczom na serwerze i możliwość poświęcania multum   czasu dla tego oto serwera,  znam w miarę tą posadę i znam niektóre  komendy, potrafię również mapować jak i też w miarę skryptować ale i też konwertować do .lua. Uwielbiam służyć pomocą nawet gdy gracze mają najgorsze problemy w grze,  Nie mam problemów z wydawanymi przez górę rozkazami i nie mam problemu z ich wykonywaniem. Długo bym mógł przebywać na służbie tej posady i pilnować praktycznie cały dzień porządku na serwerze.                                                 

ile jesteś w stanie poświecić dziennie na służbie moderatora:  Od 10 - 12 godzin.                                                                       
                                                                         

Ja ^Manus oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Wiadomość dodana po 2 h 30 min 56 s:

Manus napisał/a:

imię:Kacper
Nick: Panda^
lat: 16
coś o sobie (min 3 zdania): Hej mam na imię Kacper jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego mieszkam w Bydgoszczy.
Interesuje się akwarystyką, siłownią, sztukami walk, psami różnych ras, skryptowaniem, MTA, mappowaniem.
Lubię też auta ale tylko wyłącznie marek z Ameryki takich jak np. Dodge , też brytyjskim np. Bentley lub  Rolls Royce, lubię też różnego typu auta klasyczne.                                                     

dlaczego ty: Ponieważ mam dużą chęć pomagania graczom na serwerze i możliwość poświęcania multum   czasu dla tego oto serwera,  znam w miarę tą posadę i znam niektóre  komendy, potrafię również mapować jak i też w miarę skryptować ale i też konwertować do .lua. Uwielbiam służyć pomocą nawet gdy gracze mają najgorsze problemy w grze,  Nie mam problemów z wydawanymi przez górę rozkazami i nie mam problemu z ich wykonywaniem. Długo bym mógł przebywać na służbie tej posady i pilnować praktycznie cały dzień porządku na serwerze.                                                 

ile jesteś w stanie poświecić dziennie na służbie moderatora:  Od 10 - 12 godzin.                                                                       
                                                                         

Ja ^Manus oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Wiadomość dodana po 3 h 25 min 30 s:

Manus napisał/a:

imię:Kacper
Nick: ^Manus
lat: 16
coś o sobie (min 3 zdania): Hej mam na imię Kacper jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego mieszkam w Bydgoszczy.
Interesuje się akwarystyką, siłownią, sztukami walk, psami różnych ras, skryptowaniem, MTA, mappowaniem.
Lubię też auta ale tylko wyłącznie marek z Ameryki takich jak np. Dodge , też brytyjskim np. Bentley lub  Rolls Royce, lubię też różnego typu auta klasyczne.                                                     

dlaczego ty: Ponieważ mam dużą chęć pomagania graczom na serwerze i możliwość poświęcania multum   czasu dla tego oto serwera,  znam w miarę tą posadę i znam niektóre  komendy, potrafię również mapować jak i też w miarę skryptować ale i też konwertować do .lua. Uwielbiam służyć pomocą nawet gdy gracze mają najgorsze problemy w grze,  Nie mam problemów z wydawanymi przez górę rozkazami i nie mam problemu z ich wykonywaniem. Długo bym mógł przebywać na służbie tej posady i pilnować praktycznie cały dzień porządku na serwerze.                                                 

ile jesteś w stanie poświecić dziennie na służbie moderatora:  Od 10 - 12 godzin.                                                                       
                                                                         

Ja ^Manus oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Wiadomość dodana po 2 h 30 min 56 s:

Manus napisał/a:

imię:Kacper
Nick: ^Manus
lat: 16
coś o sobie (min 3 zdania): Hej mam na imię Kacper jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego mieszkam w Bydgoszczy.
Interesuje się akwarystyką, siłownią, sztukami walk, psami różnych ras, skryptowaniem, MTA, mappowaniem.
Lubię też auta ale tylko wyłącznie marek z Ameryki takich jak np. Dodge , też brytyjskim np. Bentley lub  Rolls Royce, lubię też różnego typu auta klasyczne.                                                     

dlaczego ty: Ponieważ mam dużą chęć pomagania graczom na serwerze i możliwość poświęcania multum   czasu dla tego oto serwera,  znam w miarę tą posadę i znam niektóre  komendy, potrafię również mapować jak i też w miarę skryptować ale i też konwertować do .lua. Uwielbiam służyć pomocą nawet gdy gracze mają najgorsze problemy w grze,  Nie mam problemów z wydawanymi przez górę rozkazami i nie mam problemu z ich wykonywaniem. Długo bym mógł przebywać na służbie tej posady i pilnować praktycznie cały dzień porządku na serwerze.                                                 

ile jesteś w stanie poświecić dziennie na służbie moderatora:  Od 10 - 12 godzin.                                                                       
                                                                         

Ja ^Manus oświadczam że w podaniu nie ma żadnych kłamstw.

Zapomniałem zmienić Nick :)

Offline

#16 2020-08-27 22:35:30

Matthias
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-08-27
Liczba postów: 1
WindowsChrome 84.0.4147.135

Odp: Wzór na moderatora

imię: Maciek
nick: Matthias
lat:13
cos o sobie (min 3 zdania): Jestem miły. lubie gry. moją pasją jest technologia oraz motoryzacja, głównie japońską: Toyota supra mk4, gtr, civici i te sprawy (jdm)
laczego ty: ponieważ bardzo lubie ten serwer i chce pomagać w jego rozwijaniu się oraz pomagać graczom w nawet najmniejszym problemie.
Od dłuższego czasu świetnie się bawie na serwerze dlatego postanowiłem mu pomóc.
ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 1- 7 godz
Ja Matthias oświadczam że w tym podaniu nie ma żadnych kłamstw

Offline

#17 2020-11-05 23:29:45

Mateusz190PL
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2020-11-05
Liczba postów: 1
AndroidChrome 86.0.4240.110

Odp: Wzór na moderatora

imie: Mateusz
                                                                           Nick: Mateusz190PL
                                                                           lat:16
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania): Siema jestem Mateusz nie lubię nie odpowiedniego zachowania jestem spokojny miły pomocny umiem zachować kulturę i szacunek, Umiem rozwiązać konflikty nie przewyższam się ranga RCON albo moderator albo admin można ze mną pogadać na różne rzeczy
                                                                           dlaczego ty: Ponieważ myślę że jestem dobry w tej roli byłem nie raz moderatorem i RCONEM
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora:9 godzin
                                                                          Ja Mateusz 190Ploswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

#18 2021-03-18 17:51:28

PiotroGames
Użytkownik PSSM
Dołączył: 2021-03-18
Liczba postów: 2
AndroidChrome 89.0.4389.86

Odp: Wzór na moderatora

imie:Kamil
Nick:PiotroGames
lat:23
                                                                          cos o sobie (min 3 zdania):Siemka mam na imię Kamil mam 23lata interesuje się motoryzacja pisze to podanie bo chce spróbować swoich sił jako moderator umiem pracować w zespole i chce pomagać ludziom w trudnych sprawach. Miałem kiedyś swój serwer i wiem na czym polega praca moderatora Pozdrawiam.
                                                                           dlaczego ty:Chce pomagać ludziom w trudnych sprawach i spróbować swoich sił
                                                                           ile jestes w stanie poswiecic dziennie na sluzbie moderatora: 1h możliwe że wiecej
                                                                          Ja [Twoj Nick] PiotroGames oswiatczam ze w podaniu nie ma zadnych klamstw

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
keysereq - podstawypedagogiki2020 - veriginarp - leisurerpg - lodzkie-klatkischodowe